Mestská televízia Partizánske robí svojim divákom spoločnosť od roku 2006. Začínala ako powerpointová prezentácia a časom sa vypracovala na aktuálne  30-minútové vysielanie. Súčasťou premiéry, ktorá sa púšťa „do obehu“ vždy v stredu podvečer, je 15 minút reportáží a 15-minútový blok videotextov doplnených o inzerciu. Vydanie v slučke sa opakuje 48-krát za deň a takto to beží do ďalšej stredy, kedy je opäť nasadená nová premiéra.

Mestská televízia Partizánske ako programová služba spoločnosti Vydavateľstvo Tempo, s.r.o., vysiela na základe licencie na regionálne digitálne vysielanie pridelenej Radou pre vysielanie a retransmisiu v štandarde digitálneho príjmu DVB-T, DVB-S, DVB-C, MMDS, MVDS a IPTV. Vydavateľstvo Tempo, s.r.o., ktorého 100 %-ným vlastníkom je Mesto Partizánske, vydáva aj týždenník Tempo pre obyvateľov okresov Partizánske a Bánovce nad Bebravou.

Martina Števčíková

šéfredaktorka

Hovorí o sebe, že stále radšej redaktoruje ako šéfuje, no času je málo a šéfovských povinností veľa. Ale nahrávanie reportáží si nikdy nenechá ujsť. Martina je perfekcionistka, ktorá má všetko zorganizované, a tak ju nezaskočí ani hŕba dokumentov, ktoré jej prechádzajú rukami. Na každého milá a usmiata, jednoducho parťáčka či prší, alebo svieti slnko.

Michal Marcinko

kameraman

Skúste uhádnuť meno kameramana, ktorý aj bez statívu natočí rozhovor s naším dva metre vysokým primátorom. Voilá, zoznámte sa s technikom a kameramanom. Michal je všade tam, kde sa niečo deje, a tak niet divu, že ho pozná už takmer celé mesto. Poväčšine je pokojný a málokedy sa vytočí, no keď sa pre niečo nadchne, nepozná vetu „nedá sa to“.

Sandra Čaprnková

redaktorka

Ak stand up, tak jednoznačne Sandra. Jemná sympatická tvár, ktorá svojím zjavom obrúsi kontúry aj tej najdrsnejšej témy. Keď treba vychytať detaily či chyby v textoch, jej pozornému oku nič neunikne. Najlepšie jej sedia „lajfstajlové“ reportáže, no nezaskočia ju ani témy z mesta – mapuje pre vás zastupiteľstvá aj kontrolné dni na stavbách.

Marián Petrík

športový redaktor

Keď je sranda, je naozaj sranda. Až sa od smiechu chytáme za bruchá, lebo Maroš je dušou komik a zabávač. Ale keď mu čosi nejde podľa predstáv, vtedy chodíme okolo neho po špičkách a ticho ťukáme do klávesníc. Prísny na seba aj na nás ostatných a vyznávač motta – disciplína musí byť – maká poctivo sedem dní v týždni. Áno, aj nedele a sviatky.